Lai novērstu pārpratumus pirkuma noformēšanas laikā, lūdzam iepazīties ar zemāk redzamajiem preču pirkuma noteikumiem vietnē nicegiftsbar.com un apstiprināt tos.

Ņemot vērā to, ka priekšlikums iegādāties vietnē nicegiftsbar.com piedāvāto preci ir sniegts ar interneta starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. pantu, līgums starp pircēju un pārdēvēju ir uzskatāms par distances līgumu.

Tīmekļa vietnē nicegiftsbar.com visas preču cenas ir uzrādītās kopā ar PVN 21 %. Preces cena norādīta blakus katras preces attēlam. Cenā netiek iekļautas piegādes izmaksas.
Noformējot pasūtījumu, klientam ir jānorāda sava elektroniskā pasta adrese, lai klients varētu saņemt savā pastkastē instrukcijas, rēķinus-pavadzīmes un citus dokumentus.

Apmaksa un piegāde

Samaksas veidi

1) Samaksa ar bankas pārskaitījumu

Samaksa ar bankas pārskaitījumu ir veicama pirms preces saņemšanas. Preces piegāde tiek veikta pēc apmaksas saņemšanas mūsu kontā.

Jums tiks nosūtīta vēstule ar rēķinu uz Jūsu e-pasta adresi, kurā Jūs atradīsiet informāciju par apmaksu un bankas rekvizītus, kas nepieciešami naudas pārskaitījuma veikšanai. Kā maksājuma mērķi, lūdzam norādīt konta numuru.

2) Samaksa ar banku kartēm

Karšu un maksājumu datu apstrādi veiks LatCard. Sīkāku informāciju skatīt šeit: www.latcard.lv

Pēc pasūtījuma saņemšanas, mēs Jūs pāradresēsim uz LatCard lapu, kurā jūs varēsiet izvēlēties apmaksas veidu ar Jūsu bankas karti vai caur Jūsu internetbanku.

Pēc maksājuma veikšanas Jūs tiksiet pāradresēti atpakaļ uz mūsu vietni. 1–2 stundu laikā mūsu menedžeris sazināsies ar Jums, lai apspriestu pasūtījuma detaļas.

Piegādē

Pateicoties mūsu pārvadājumu partneriem, mēs nodrošinām mūsu produktu piegādi visīsākajos termiņos uz jebkuru vietu pasaulē.

Piegāde Latvijas, Lietuvas un Igaunijas robežās tiek veikta 2 dienu laikā. Kurjers nogādās Jūsu pasūtījumu līdz durvīm.

Piegādes cena tiek aprēķināta automātiski pasūtījuma noformēšanas brīdī, ņemot vērā pasūtījuma svaru.

Pasūtījums tiek nosūtīts tajā pašā dienā, kad veikta samaksa, vai nākamajā dienā pēc tās.

Visi mūsu interneta veikalā izvietotie produkti ir pieejami mūsu rīcībā pietiekamā daudzumā.

Atpakaļnodošanas nosacījumi

Lai nodotu preci atpakaļ, Jums jāveic šādas darbības:

1)    pārbaudiet, vai preces iepakojums nav bojāts;
2)    pārbaudiet, vai precei ir rēķins (preces pavadzīme Jums ir jāsaņem kopā ar preci);
3)    lūdzu, sazinieties ar mums (kontaktinformācija pieejama vietnē), un mēs vienosimies par tikšanās laiku un vietu;
4)    tiklīdz mēs saņemsim preci un pārliecināsimies par to, ka tā nav bojāta, mēs pārskaitīsim Jums naudu par preci 15 dienu laikā.

Konfidencialitāte

Jūsu sniegtos personas datus uzņēmums apstrādā saskaņā ar Latvijas Republikas Personas datu aizsardzības likumu. Noformējot pasūtījumu mūsu vietnē, mums noteikti būs nepieciešama Jūsu kontaktinformācija — piegādes adrese, tālrunis un elektroniskā pasta adrese.

Šī informācija paredzēta tikai pasūtījuma pilnīgai apstrādei un izpildei.

Lai novērstu iespēju, ka Jūsu dati zudīs, tiks iznīcināti, mainīti vai ļaunprātīgi izmantoti, mēs aizsargājam no Jums iegūtos datus.

Nicegiftsbar.com nekad neizmantos Jūsu personas datus, izņemot gadījumus, kuriem Jūs paši tos norādāt, piemēram, pasūtījuma veikšanai mūsu veikalā.

Uzņēmums nekādos apstākļos nevienā no reģistrācijas un pirkuma noformēšanas posmiem neprasīs no Jums citu personisko informāciju, piemēram, banku paroles vai maksājumu karšu datus (šie dati ir ievadāmi tikai, veicot pasūtījumu mūsu veikalā, un šo datu pieprasīšana nav saistīta ar tīmekļa vietni nicegiftsbar.com — mūsu vietne saņem tikai operatora apstiprinājumu vai atteikumu saistībā ar veiktā maksājuma statusu).